Softvér pre záhradné domčeky

Ako ste si už viacerí mohli všimnúť, tak záhradné domčeky, alebo záhradné chatky sa čoraz viac dostávajú do popredia a sú čoraz viac obľúbenejšie. V dnešnej dobe sú takmer nevyhnutnou súčasťou záhrady a máme možnosť ich nájsť vo väčšine záhrad. A tí, ktorí ich nemajú, určite aspoň uvažujú  o ich zadovážení do záhrady.

Avšak pre človeka, ktorý nie je typický záhradkár, nevyzná sa vo veciach okolo záhrady a chcel by si len jednoducho spestriť prostredie záhrady nejakým záhradným domčekom, môže byť problém nájsť a vybrať si z množstva druhov a typov záhradných chatiek.

navrh-zahradne-domcekyNa toto myslel aj jeden programátor a vývojár, ktorý sa rozhodol práve tento problém vyriešiť pomocou jednoduchej aplikácie, ktorú si bude možné stiahnuť a uľahčí tak rozhodovanie sa. Princíp je pritom úplne jednoduchý a niečo podobné ste už zrejme mali možnosť vidieť.

Úspech výsledku tejto aplikácie závisí najmä od kvality fotoaparátu v mobile. Čím kvalitnejší fotoaparát máte, tak tým lepší výsledok dosiahnete, naopak ak nie je dostatočnej kvality, tak výsledok nemusí byť taký jasný. A prečo to tak je?

Jednoducho urobíte nejakú fotku danej záhrady a v možnostiach vám vyskočí nespočetné množstvo rôznych záhradných chát a domčekov, ktoré by ste si mohli kúpiť a umiestniť do záhrady. Stačí si jednoducho vybrať ten váš a umiestniť ho do fotky. Dostanete tak celkovú vizualizáciu danej záhrady už so záhradným domčekom a rozhodne vám to uľahčí rozhodovanie, keď budete mať približný prehľad o tom, ako by to v záhrade mohlo vyzerať a ladiť s okolím.

V ponuke si môžete vybrať naozaj množstvo chatiek podľa rôznych kategórií. Vybrať si môžete na základe materiálu, kde väčšinou ide o drevené záhradné domčeky, ale nájdete tam aj tie s kovovou konštrukciou. Ďalej si môžete vybrať záhradné domčeky podľa spôsobu využitia. Preto tam nájdete domčeky na úschovu náradia, domčeky pre oddych a relax s terasou či prístreškom, rôzne altánky, prístrešky na autá a dokonca aj víkendové chaty.

Nastaviť si môžete dokonca aj farbu záhradného domčeku. Vo väčšine prípadov sú záhradné domčeky zhotovené z dreva a tie sa nezvyknú maľovať aby sa zachovala prirodzenosť, ale je možné použiť aj túto možnosť. Ďalej si dokážete nastaviť aj veľkosť daného záhradného domčeka tak, aby sa dokonale hodil do fotky a prispôsobil sa.

Myslíme, že táto aplikácia dokáže mnohým ľuďom uľahčiť výber záhradného domčeka a ušetriť mnoho času pri rozhodovaní sa.

Related Posts