Software na výber prosecca

Obchodovanie s vínom, rovnako ako aj jeho konzumácia, neustále naberá na svojej sile. Aj z tohto dôvodu sa skupina IT odborníkov, ktorí sú zároveň aj milovníkmi vína rozhodla, že vytvorí aplikáciu, ktorá by spotrebiteľovi pomohla rozšíriť si vedomosti v oblasti vinárstva, ale rovnako by mu aj pomohla pri jeho nákupe. Aplikácia, ktorá sa len pred pár dňami objavila, je v celom svojom rozsahu venovaná konkrétne Proseccu. prosecco začína byť čoraz viac obľúbenejšie, avšak jeho hlavným problémom je to, že ho ešte stále nie je možné dostať v každom obchode. Ako táto aplikácia vlastne funguje? Ako už bolo spomínané, jej hlavným cieľom je rozširovanie vedomostí a rovnako aj pomoc pri nákupe. Z tohto dôvodu je rozdelená na dve sekcie. V prvej sekcii sú zahrnuté všeobecné informácie o Proseccu – čo to vlastne je, kedy a kde vzniklo, ako sa vyrába, vhodné spôsoby jeho použitia a ako by sa malo skladovať a podávať. Druhá časť sa venuje už konkrétnemu zoznamu predajní, kde je možné ho zakúpiť. Tu si však spotrebiteľ musí vybrať, či chce nakupovať v kamennej predajni, alebo na internete. Jedinou podmienkou, aby sa užívateľovi aplikácie daná predajňa zobrazila je, aby sa majiteľ predajne bezplatne zaregistroval a uviedol požadované informácie. Po zobrazení konkrétnej predajne aplikácia zobrazí aj konkrétne druhy Prosecca, ktoré je možné nakúpiť. Po kliknutí na konkrétny druh sa užívateľovi zobrazia všeobecné informácie o produkte – cena, charakteristika, prípadne pôvod. Ak sa užívateľ rozhodne kupovať v kamennej predajni, pri produkte býva uvedená aj presná adresa obchodu, v prípade e-shopu je to presmerovanie už na samotnú webovú stránku.

Aplikáciu je možné používať aj na operačnom systéme Android, aj na IOS-e. Jej plusom je to, že je možné ju nainštalovať úplne bezplatne. Veľa ľudí dokonca ani nevie, že Prosecco existuje. Z tohto dôvodu je jej ďalším plusom aj to, že sa vďaka nej  môže Prosecco postupne dostávať ľuďom do podvedomia. A do tretice, nemusí byť prospešná len pre jej užívateľov, ale aj pre predajcov, ktorí vďaka jednoduchému zaregistrovaniu môžu osloviť nových zákazníkov a podporiť tak svoj predaj.

Related Posts

Leave a comment

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before its published.