Jarné sklenené hodiny

Jarné obdobie podporuje kreativitu. Nová energia prebúdzajúca sa k životu je obrovskou motiváciou. Inšpiruje k tvorivým činnostiam, ale aj zmenám v interiéri. Ak sa chcete ponoriť do jarnej nálady, nemusíte robiť rozsiahle rekonštrukcie. Stačí iba použiť moderné doplnky interiérovej výzdoby, napr. jarné sklenené hodiny.

Nástenné hodiny s osobitým charakterom

Sklenené hodiny sú darčekom, ktorý poteší každého. Vďaka svojej odolnosti proti škrabancom, mechanickému poškodeniu a nečistotám budú po dlhú dobu ozdobou kuchyne alebo obývačky. Vďaka obrovským možnostiam výberu motívov si tu každý nájde niečo pre seba. Čo bude trendom túto jar? Predovšetkým kvety. Nielen živé, ale aj na stenách, pohovkách a v doplnkoch: sú romantické, ženské a krásne. V tejto sezóne sa jar rada parádi. Druhým hlavným motívom v tomto ročnom období budú farby. Miešajte ich, hrajte sa s nimi a kombinujte akokoľvek.

Tvrdené sklo alebo drevo?

Hodiny na drevenom ciferníku vyrobenom z paliet boli hitom pred niekoľkými rokmi. Musíme uznať, že takéto hodiny vyzerali rovnako pôsobivo ako sklenené hodiny. A čo ich trvanlivosť a odolnosť? Tu sú už rozdiely viditeľné. Sklenené hodiny sú vyrobené z najkvalitnejšieho tvrdeného skla. V praxi to znamená, že materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu, ako sú škrabance a deformácie, tepelné poškodenie a vlhkosť. Zakomponovaná potlač sklenených hodín je nezmazateľná. Povrchy hodín vyrobených z dreva, a to napriek ochrannej vrstve, nie sú chránené pred vlhkosťou a vyblednutím farieb.

Sklenené hodiny do obývačky a kuchyne

Moderné nástenné hodiny budú ideálnym doplnkom výzdoby kuchyne a obývačky. Hodiny na skle sú ergonomické a nevyžadujú vykonávanie zložitých operácií počas montáže. Prečo ich použiť na dekoráciu obývacej izby alebo kuchyne? Tieto dve miestnosti sú najnavštevovanejšími miestami v každej domácnosti, a to ako jej členmi, tak i hosťami. Kuchyňa a obývacia izba sú často vzájomne prepojené, a preto venujeme veľkú pozornosť, aby sa dekorácie k sebe hodili. Tam tiež najčastejšie organizujeme stretnutie s rodinou a priateľmi. Hodiny na skle sa dokonale hodia do vašej kuchyne a obývačky. Pozvite jar do svojich interiérov tak, aby členovia vašich domácností a hostia pocítili intenzívne jarné osvieženie.

Related Posts