Spodná bielizeň pre moderných mužov

Boxerky, pánske slipy alebo radšej klasické trenky? Každý muž má svoj obľúbený druh spodnej bielizne, ktorej ostáva verný. Dôležité je, aby bolo spodné prádlo pohodlné, ale zároveň štýlové a pôsobilo vkusne. Veľa mužov dáva prednosť práve boxerkám, ktoré majú veľa výhod a možnosti výberu. Napriek tomu si veľa mužov nedokáže poradiť s kúpou správnej spodnej bielizne, ktorá bude sedieť ich postave a navyše pôsobiť vkusne.

Väčšina žien obľubuje mužov, ktorí nosia boxerky v tmavých farbách, a to už z viacerých dôvodov. Nielenže sa im páči mužnosť, ktorú rysujú a zvýrazňujú, ale aj obtiahnuté stehná, vďaka čomu v nich môžete len zapôsobiť. Rozhodne dávajte prednosť tmavým farbám, či už z praktického hľadiska alebo štýlu.

V predajniach môžete nájsť aj čisto bavlnené pánske boxerky, ktoré ani po dlhšej dobe nosenia nestratia svoj pôvodný tvar. Pohodlné sú aj boxerky, ktoré obsahujú menšie množstvo pridaných látok ako je elastan. Bezšvové pánske boxerky sa hodia pod rôzny typ oblečenia, sú ideálnou voľbou na každodenné nosenie pod nohavice. Dôležité je, aby boli boxerky pohodlné a v správnej veľkosti. Pri nosení a výbere spodného prádla musíte dbať na svoj určitý komfort, nezabúdajte aj na komfort počas spania.

Niektorým mužom, ktorí majú chudšiu postavu, môžu pánske boxerky skôr uškodiť ako lichotiť. Práve preto si dávajte pozor na výber správnej veľkosti. Chudší muži by si rozhodne nemali vybrať príliš široké pánske boxerky, prípadne tie, ktoré sú o pár čísel väčšie. Zlá veľkosť spodného prádla môže narobiť veľkú škodu, pretože okrem toho, že bude pôsobiť nelichotivo na vašej postave, tak bude spodné prádlo pod vašim oblečením veľmi nepohodlné.

Nepopulárne mužské spodné prádlo

Rovnako ako ženy, tak aj muži majú možnosti výberu spodného prádla ako sú napríklad tangáče alebo pánske nohavičky, ktoré sú skôr pre odvážnejších mužov a nie na každodenné nosenie. Takéto spodné prádlo je ideálne pre intímnejšie nosenie, pretože nie je pohodlné pod oblečením.

Related Posts